Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ZWROT

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie zakupynaokazje.pl produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

Po akceptacji projektu, nie przyjmujemy zwrotu towaru personalizowanego.

Zwrot dotyczy tylko i wyłącznie towarów niepersonalizowanych.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:

Otrzymany produkt należy odesłać na adres: ArtDay Rafał Szymczak 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 1/15B wraz z wypełnionym formularzem zwrotu załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia wraz z paragonem.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami.
Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu.

REKLAMACJA

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru:

Otrzymany produkt należy odesłać na adres: ArtDay Rafał Szymczak 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 1/15B wraz z wypełnionym formularzem załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia wraz z paragonem.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami.

Każdy zwracany produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny - pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, ArtDay zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

ArtDay ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.